Būsto pardavimas bei paieška – sklandžiai ir nemokamai

Būsto pardavimas bei paieška – sklandžiai ir nemokamai

Apgalvotai išsirinktas nekilnojamasis turtas – viena likvidžiausių ir geriausių investicijų. Ekspertai prognozuoja 2018 metais pagaliau pradėsiančias kristi butų kainas. Kai kurie gyventojai to laukia, kaip progos palankesnėmis sąlygomis įsigyti nekilnojamojo turto. O dairytis jo galima jau dabar. Juo labiau, kad portalas naujasraktas.lt siūlo didelę būstų įvairovę ir nemokamą skelbimų talpinimą.

Pigesnis būdas NT pardavimui ir paieškai

Portalas naujasraktas.lt kitaip, nei dauguma analogiškų internetinių svetainių, leidžia užsiregistruoti ir įkelti būsto skelbimą visiškai nemokamai. Mokėti reikia tik už papildomas paslaugas, tačiau ir jos apmokestinamos iki kelių kartų pigiau, nei panašiose svetainėse. Todėl portalo lankomumas ir vartotojų skaičius nuolat auga. Per mėnesį portalą aplanko 45 000 unikalių vartotojų. Šiuo metu jame yra užsiregistravę 16 000 narių. Portale galima rinktis iš 2000 parduodamų būstų.
Naujasraktas.lt įkūrėjas Valdas Mikolaitis sako, kad portalas ne tik pigesnis, nei kitos panašios svetainės, bet ir pasižymi funkcionalumu. „Mums labai svarbu, kad vartotojas galėtų lengvai ir suprantamai naudotis portalu. Daug dirbome, kad pasiektume funkcionalumą, koks yra šiuo metu. Skelbimų valdymas yra labai patogus, suprantamas kiekvienam vartotojui. Tuo metu agentūroms ir brokeriams didžiausias privalumas tai, kad vienu metu galima įkelti ne po vieną, o po keletą skelbimų. Optimizuota jų valdymo funkcija leidžia sutaupyti laiko ir viską atlikti paprasčiau“, – sako V. Mikolaitis.

Ko NT rinkoje laukti šiais metais

Portalo naujasraktas.lt įkūrėjas teigia, jog tiek Lietuvos, tiek užsienio ekonomikos ekspertai nekilnojamojo turto rinkai prognozuoja nuosaikesnius ir stabilesnius metus. „Praėję metai gerokai užkaitino NT rinką. Bent jau Vilniuje rekordiškai augo tiek pardavimai, tiek statyba. Šiemet galime laukti rinkos stabilizavimosi. Nemanau, kad pardavimai staiga ims ir ryškiai nukris. Tačiau ta pasiutpolkė, kurią stebėjome 2016 ir 2017 metais, turėtų sulėtėti. Tam įtakos neabejotinai turėsi ir šiais ar ateinančiais metais laukiami Europos centrinio banko bazinės palūkanų normos pokyčiai“, – sako verslininkas.
Tačiau, V. Mikolaičio teigimu, dalis gyventojų, planuojančių pirkti būstą, į šiuos metus deda viltis kaip į artėjantį gerą metą nusipirkti nekilnojamojo turto pigiau. „Manau, kad būsto pardavimas turėtų suaktyvėti, vos gyventojai pajus, kad kainos krenta, o „nulinės“ palūkanos vis dar galioja“, – svarsto portalo naujasraktas.lt įkūrėjas.

Šaltinis: www.naujasraktas.lt